Menu

Polska "Nocnym Wilkiem" stoi!

  • Gracjan Broda

Polska to jednak piękny kraj, który za wyjątkiem "Nocnych Wilków" nie ma żadnych problemów. Takie przynajmniej można odnieść wrażenie przeglądając polską prasę i oglądając poszczególne stacje telewizyjne.

Liczni gości zapraszani do udziału w rozmowach o wjeździe rosyjskich motocyklistów do Polski, analizy dotyczące potencjalnych zagrożeń płynących z ich przejazdu po kraju sprawiają, że temat błachy stał się jednym z ważniejszych w obecnym okresie i przyćmił nawet trwającą kampanię prezydencką.

Polityczne stosunki polsko-rosyjskie wyraźnie chłodniejsze w ostatnich miesiącach, media skrupulatnie przenoszą również na społeczeństwo. Tylko po co? Co przeciętnego Kowalskiego interesuje rajd organizowany przez Nocne Wilki? Jeśli rząd zdecydowałby się ich wpuścić do Polski to niech zadba aby nie doszło do żadnych incydentów, jeśli nie to też tragedii z tego tytułu nie ma co robić.

Zastanawia mnie tylko po co media głównego nurtu robią z tego wydarzenie medialne o randze na jakiej wcale nie zasługuje. Czy polskie społeczeństwo na prawdę tak trudno jest zainteresować innymi tematami, że trzeba im relacjonować rajd "Nocnych Wilków" niczym wieloetapowy wyścig Tour de Pologne?

Autor: Gracjan Broda

{fcomment}

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Regionalny Portal Informacyjny

Adres redakcji: ul. Piaskowa 102/4, 72-010 Police

Nr rejestru: 909


tel. 796 142 364

kontakt z redakcją