reklama
reklama

Flesz Tygodnia #43 [15.03.2020] [wideo]

W dzisiejszym programie #FleszTygodnia m.in. mówimy o dwóch przypadkach zarażenia koronawirusem w powiecie polickim.

Ponadto informujemy o wprowadzeniu przez rząd Stanu Zagrożenia Epidemicznego, zamknięciu placówek oświatowych, odwołanych imprezach i zmianach w funkcjonowaniu poszczególnych urzędów.

Flesz Tygodnia #42 [11.03.2020] [wideo]

W dzisiejszym programie #FleszTygodnia m.in. mówimy o zakończonej kwarantannie w internatach Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach oraz Pucharze Polski wywalczonym przez Grupę Azoty Chemik Police.

Ponadto relacjonujemy Kaziuki 2020, które odbyły się w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach oraz dwunastą edycję Polickiej Gali Ruchu.

Flesz Tygodnia #41 [05.03.2020] [wideo]

W dzisiejszym programie #FleszTygodnia głównym tematem jest trwająca do niedzieli kwarantanna w dwóch internatach Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach, spowodowana podejrzeniem zarażenia koronawirusem dwóch uczennic tej szkoły.

Ponadto w programie informacja o porozumieniu płacowym w Grupie Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A. oraz zapowiedź koncertu charytatywnego dla Nikoli i Tomka.

Flesz Tygodnia #40 [13.02.2020] [wideo]

W dzisiejszym programie #FleszTygodnia m.in. relacja 80-rocznicy pierwszej zsyłki na Sybir oraz konferencji prasowej Koalicji Obywatelskiej dotyczącej rozpoczęcia kampanii prezydenckiej.

Ponadto w programie relacjonujemy kolejne wspólne szycie na rzecz poszkodowanych zwierząt, coroczny chrzest morsów oraz trzecią edycję ekstremalnego biegu Extreme Wolf.