Flesz Tygodnia #26 [15.10.2019] [wideo]

W dzisiejszym programie prezentujemy wyniki wyborów parlamentarnych oraz komentarze polityków. Opowiadamy o wandalach niszczących budynki i autobusy w Policach i proteście rodziców uczniów z Pilchowa pod Urzędem Miejskim w Policach.

Tradycyjnie już prezentujemy wydarzenia sportowe, które odbywają się na terenie powiatu polickiego. W programie m.in. relacje z 41. Ogólnopolskiego Ćwierćmaratonu Polickiego, meczu inaugurującego rozgrywki w Lidze Siatkówki Kobiet, pomiędzy Grupą Azoty Chemik Police a ENEĄ PTPS Piła oraz trzecioligowych boisk piłkarskich.

Flesz Tygodnia #25 [08.10.2019] [wideo]

Dwudziesty piąty odcinek cotygodniowego serwisu informacyjnego #FleszTygodnia Internetowej Telewizji Regionalnej HB, przygotowanego przy współpracy z Dziennikiem Polickim oraz Wirtualnymi Policami.

W dzisiejszym programie m.in. o proteście mieszkańców w Pilchowie, pierwszym medalu Mistrzostw Świata na otwartym stadionie Marcina Lewandowskiego, dofinansowaniu inwestycji gminnych z funduszy unijnych oraz opóźniającym się remoncie wiaduktu przy ul. Kuźnickiej.

Flesz Tygodnia #24 [01.10.2019] [wideo]

Dwudziesty czwarty odcinek cotygodniowego serwisu informacyjnego #FleszTygodnia Internetowej Telewizji Regionalnej HB, przygotowanego przy współpracy z Dziennikiem Polickim oraz Wirtualnymi Policami.

W dzisiejszym programie m.in. o wypadku w Bartoszewie, o bohaterach naszych czasów, Dniu Psiaka i Kociaka w Dobrej, a także o projektach Polickiego Budżetu Obywatelskiego, które będą realizowane w 2020 r. W programie również relacje z trzecioligowych boisk piłkarskich.

Flesz Tygodnia #23 [24.09.2019] [wideo]

Dwudziesty trzeci odcinek cotygodniowego serwisu informacyjnego #FleszTygodnia Internetowej Telewizji Regionalnej HB, przygotowanego przy współpracy z Dziennikiem Polickim oraz Wirtualnymi Policami.

W dzisiejszym programie m.in. o festynach w Przecławiu i Mierzynie, 6 urodzinach Transgranicznego Ośrodka Edukacji Ekologicznej w Zalesiu, oraz o drogach powiatowych. Ponadto relacje z Polickiej Ligi Biegów Przełajowych, Gmina Dobra Biega, I Mityngu Lekkoatletycznego Osób Niepełnosprawnych oraz I Międzynarodowego Turnieju TEDDY CUP.