Flesz Tygodnia #38 [22.01.2020] [wideo]

W dzisiejszym programie #FleszTygodnia relacjonujemy m.in. coroczne palenie choinek, a także Noworoczny Koncert Kolęd i Pastorałek.

W programie pokazujemy grupę policzanek, które szyją ochraniacze i torby dla poparzonych w Australii zwierząt.

Flesz Tygodnia #37 [16.01.2020] [wideo]

W dzisiejszym programie #FleszTygodnia relacjonujemy m.in. ostatnie pożegnanie byłego burmistrza Nowego Warpna – Władysława Kiragi, powołanie na stanowisko zastępcy wójta gminy Dobra – Rafała Zahorskiego, a także odznaczeniu medalem Bartłomieja Kosteckiego przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę.

W programie ponadto pokazujemy imprezy finałowe Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, które odbyły się w poszczególnych gminach Powiatu Polickiego, a także informujemy o zakończeniu przebudowy drogi wojewódzkiej nr 114.

Flesz Tygodnia #36 [3.01.2020] [wideo]

W dzisiejszym programie #FleszTygodnia relacjonujemy m.in. powitanie Nowego Roku przez policzan, a także memoriał ku pamięci działaczy, piłkarzy i kibiców Chemika Police.

W programie ponadto informujemy o kolejnej bombie odnalezionej na terenie Grupy Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A., a także o puszczeniu ruchu na wyremontowanym wiadukcie na ul. Kuźnickiej.

Flesz Tygodnia #35 [24.12.2019] [wideo]

W dzisiejszym programie #FleszTygodnia relacjonujemy m.in. Policki Jarmark Bożonarodzeniowy, który odbył się na placu przy ul. Zamenhofa, Kiermasz Bożonarodzeniowy w Bezrzeczu oraz spotkanie wigilijne w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Policach.

W programie informujemy o przyjęciu przez radnych budżetu gminy Police oraz Powiatu Polickiego na rok 2020. Wspólnie z uczniami i nauczycielami Szkoły Podstawowej nr 8 w Policach przygotowaliśmy dla Państwa prezent w postaci kolędy.