reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Flesz Powiatu Polickiego [03.10.2023] [wideo]

W najnowszym wydaniu programu informacyjnego Flesz Powiatu Polickiego informujemy m.in. o kolejnych wnioskach na dofinansowanie inwestycji drogowych złożonych przez Powiat Policki.

Ponadto relacjonujemy spotkanie przedstawicieli Powiatowego Urzędu Pracy z przedsiębiorcami z terenu gminy Kołbaskowo, Mityng Lekkoatletyczny dla Osób Niepełnosprawnych organizowany przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 w Policach oraz Fundację Aktywne Police, a także uroczystość nadania medalu "Postawa godna naśladowania", który z rąk starosty polickiego Andrzeja Bednarka odebrała druhna Marika z Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzózkach.

Informujemy również o wyróżnieniu w konkursie "Lider Współpracy z NGO 2023", jakie otrzymał Powiat Policki oraz prezentujemy koncepcję dotyczącą rozwoju turystyki w Powiecie Polickim.

Serdecznie zachęcamy do obejrzenia Flesza Powiatu Polickiego.

Program przygotowany przez Internetową Telewizję HB na zlecenie Starostwa Powiatowego w Policach.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Starostwo Powiatowe w Policach

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.