Menu

Odkryj talent swojego ucznia… dziecka

  • Gracjan Broda

Od jakiegoś czasu w szkołach przechodzimy tzw. "buuum" na wyszukiwanie talentów wśród uczniów. W tym celu organizuje się różnego typu imprezy np. na wzór hitu telewizyjnego „Mam Talent”. Dzieci chętnie pokazują swoje uzdolnienia. Jedne tańczą, inne recytują wiersze, grają na instrumentach, pokazują sztuki walki lub sztuczki magiczne. Wszystko po to, aby móc pokazać się wśród rówieśników, zademonstrować talent, którego na co dzień, w normalnym trybie szkolnym nie widać. Dziś też nauczyciel bardziej rozumie, że ten najsłabszy uczeń w nauce może być „mistrzem”, posiadać wiele uzdolnień, talentów, które można odkryć właśnie poprzez organizowanie takich form zajęć.

Czytaj więcej: Odkryj talent swojego ucznia… dziecka

PiS wymiata!

  • Gracjan Broda

25 października w naszym kraju nastąpiła całkowita wymiana polityczna. Społeczeństwo po 26 latach wolnych wyborów, dokonało dużej rekonstrukcji Sejmu, a co za tym idzie rządu. Po raz pierwszy społeczeństwo oddało rządy w ręce jednego ugrupowania. Co złożyło się na taki wielki sukces PiS-u?

Czytaj więcej: PiS wymiata!

Obyś cudze dzieci uczył…

  • Gracjan Broda

Gimnazja w polskim systemie edukacji pojawiły się w 1999 roku. Jako pierwsze poszły do nich dzieci urodzone w 1986 roku, w tym moja córka. Od razu spotkały się z wielką krytyką ze strony pedagogów oraz bojaźnią ze strony rodziców. Dlaczego? To proste. Zawsze boimy się tego co nowe.

Czytaj więcej: Obyś cudze dzieci uczył…

Regionalny Portal Informacyjny

Adres redakcji: ul. Piaskowa 102/4, 72-010 Police

Nr rejestru: 909


tel. 796 142 364

kontakt z redakcją