reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Masz pomysł na biznes? Zgłoś się do Powiatowego Urzędu Pracy po 40 tysięcy złotych dofinansowania

Powiatowy Urząd Pracy w Policach informuje, że w dalszym ciągu można składać wnioski o dofinansowanie na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Powiatowy Urząd Pracy w Policach

na zdjęciu: Powiatowy Urząd Pracy w Policach

Aktualnie osoby bezrobotne mogą ubiegać się w Powiatowym Urzędzie Pracy w Policach o dofinansowanie w kwocie 40 tysięcy złotych brutto.

– Nabór wniosków prowadzimy do wyczerpania środków finansowych – mówi Paweł Wieczorkowski, dyrektor Powiatowego Urzędy Pracy w Policach.

Wniosek o dofinansowanie na podjęcie działalności gospodarczej oraz załączniki znajdują się na stronie internetowej Urzędu Pracy w dziale „Rynek Pracy", w zakładce „Dokumenty do pobrania".

Wnioski można skład elektronicznie poprzez platformę www.praca.gov.pl po opatrzeniu ich kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub profilem zaufanym, w formie papierowej za pośrednictwem poczty na adres Powiatowego Urzędu Pracy w Policach lub osobiście poprzez pozostawienie wniosku w Kancelariu Urzędu (pok. nr 1) w dni robocze do godziny 14:30.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej http://police.praca.gov.pl/ lub pod numerem telefonu (91) 312 32 14 lub (91) 312 32 15.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.