reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Trwają największe Targi Pracy w Szczecinie. Warto odwiedzić stoisko Grupy Azoty

Dziś w hali Netto Arena w Szczecinie odbywają się największe Targi Pracy w Szczecinie organizowane przez Polską Fundację Społeczeństwa Przedsiębiorczego.

Szczecińskie Targi Pracy w Netto Arena

na zdjęciu: stoisko Grupy Azoty podczas Szczecińskich Targów Pracy w Netto Arena

Jeszcze na kilkadziesiąt minut przed otwarciem drzwi Netto Areny zebrały się tłumy mieszkańców, którzy z niecierpliwością wyczekiwali rozpoczęcia Targów.

Przy niektórych stoiskach oferty pracy są na tyle interesujące, że tworzą się kolejki, aby zasięgnąć informacji.

W sumie pracodawcy z regionu oraz Niemiec przygotowali ponad 1 000 ofert pracy.

Wśród firm, których stoiska można odwiedzić, znalazły się m.in. Grupa Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A., Grupa Azoty Police Serwis oraz Grupa Azoty Polyolefins. Stoisko polickiej Spółki chemicznej cieszy się dużym zainteresowaniem. Podobnie jak stoisko Brandenburgii, co wyraźnie pokazuje, że mieszkańcy regionu szukają również zatrudnienia po niemieckiej stronie.

Szczecińskie Targi Pracy to nie tylko oferty pracy, ale również możliwość pozyskania fachowej wiedzy na temat dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Szczegółowych informacji w tym zakresie udziela Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie.

W trakcie wydarzenia odbywają się również szkolenia i prelekcje, podczas których można zasięgnąć informacji na temat wzmacniania swojej pozycji podczas rozmowy kwalifikacyjnej, bezpiecznej franczyzy w sieci sklepów Żabka, możliwości zrobienia kariery zawodowej w Branderburgii oraz jak zostać żołnierzem Wojska Polskiego, jakie są warunki służby oraz na jakie wynagrodzenie można liczyć w polskiej armii.

Targi Pracy w Netto Arena w Szczecinie potrwają do godziny 16.00.

Galeria Zdjęć:Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.