reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Sprawdziliśmy ile trzeba było dziś zapłacić tankując paliwo w Policach

Sprawdziliśmy, w jakich cenach można było dziś zatankować paliwo na polickich stacjach benzynowych pod szyldem państwowego giganta.

stacja benzynowa Orlen przy ul. Piłsudskiego w Policach

na zdjęciu: stacja benzynowa Orlen przy ul. Piłsudskiego w Policach

Ceny na stacji Orlen przy ul. Tanowskiej są na dokładnie tym samym poziomie co ceny na stacji Orlen przy ul. Piłsudskiego.

Benzynę bezołowiową 95 mogliśmy dziś zatankować za 6,14 złotego za litr. Sześć groszy mniej musieliśmy zapłacić za olej napędowy. Autogaz kosztował 3,07 złotego za litr.

Za benzynę VERVA 98 trzeba było zapłacić 6,74 złotego za litr, natomiast za olej napędowy VERVA – 6,28 złotego.

Spadki cen paliw na stacjach są konsekwencją obniżek cen na rynku hurtowym. Te z kolei regularnie spadają, począwszy od końca sierpnia.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.