reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Galeria Hosso w Policach rozbuduje się o dwa kolejne obiekty handlowe

Galeria Hosso w Policach zostanie rozbudowana o dwa kolejne dwukondygnacyjne budynki, które powstaną na przyległych działkach do obecnie funkcjonującej Galerii Handlowej.

Galeria Hosso w Policach

na zdjęciu: Galeria Hosso w Policach

Prace budowlane mają rozpocząć się jeszcze we wrześniu. W sumie w samym centrum miasta dostępne będzie ponad 12 tysięcy metrów kwadratowych nowoczesnej powierzchni handlowej. W Galerii mają pojawić się nowe marki.

– Mieszkańcy Polic niecierpliwie czekają na nowe marki, które do tej pory nie były obecne w mieście, a my planujemy spełnić ich oczekiwania – mówi Anna Hawrylik, dyrektor ds. komercjalizacji Hosso.

Zainteresowanie ze strony najemców jest na tyle duże, że inwestor zdecydował się rozbudować swój obiekt handlowy.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda, Źródło: retailnet.pl

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.