reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

W Barzkowicach trwają 35. Targi Rolne Agro Pomerania

Dziś rozpoczęły się 35. Targi Rolne Agro Pomerania w Barzkowicach, których partnerem głównym jest Grupa Azoty. Uczestniczy w nim około 300 wystawców.

Grupa Azoty Polyolefins S.A.

na zdjęciu: w Barzkowicach trwają 35. Targi Agro Pomerania

Impreza organizowana jest rokrocznie z myślą o rolnikach oraz osobach zainteresowanych polską wsią. W jej trakcie prezentowane są kierunki rozwoju polskiego rolnictwa.

Organizatorzy przygotowali m.in. pokaz zwierząt hodowlanych z wystawami: bydła mięsnego i mlecznego, wystawę zwierząt futerkowych oraz wystawę gołębi i drobiu ozdobnego.

Uczestnicy Targów Agro Pomerania mogą odwiedzać stoiska targowe, na których można zapoznać się z ofertą maszyn rolniczych, produktów ogrodniczych, nawozów oraz środków ochrony roślin. Swoje stoisko przygotowała również Grupa Azoty, na którym spotkać można ekspertów z dziedziny agrotechniki, gotowych podzielić się wiedzą w kwestiach rolniczych.

Targi Agro Pomerania potrwają do niedzieli. Organizatorem 35. edycji imprezy jest Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach.Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.