reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Powiatowy Urząd Pracy zaprasza pracodawców na spotkanie informacyjne

Powiatowy Urząd Pracy w Policach zaprasza pracodawców z terenu powiatu polickiego na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 20 września o godzinie 11.00 w widowiskowej Gminnego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Policach.

Grupa Azoty Polyolefins S.A.

na zdjęciu: Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu

– Podczas spotkania zaprezentowane zostaną możliwości skorzystania ze wsparcia Urzędu pracy m.in. w postaci środków finansowych z Krajowego Funduszu Szkoleniowego oraz subsydiowane zatrudnienie w ramach prac interwencyjnych – mówi Paweł Wieczorkowski, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Policach.

Urząd Pracy w Policach osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosi o potwierdzenie przybycia pod numerem telefonu: (91) 312 32 17 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.