reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Grupa Azoty Polyolefins S.A. uruchamia kompresory a to oznacza zwiększony poziom hałasu

Grupa Azoty Polyolefins S.A. informuje, że w związku z planowanym uruchomieniem kompresorów na terenie instalacji do odwodornienia propanu PDH, w ciągu kolejnych dni, począwszy od 2 września, mieszkańcy Polic mogą odczuwać zwiększony poziom hałasu.

Grupa Azoty Polyolefins S.A.

na zdjęciu: Grupa Azoty Polyolefins S.A.

– Uruchamiania poszczególnych obiektów produkcyjnych, mogą powodować pewną uciążliwość dla otoczenia. Po zakończeniu testów i rozpoczęciu normalnej eksploatacji Zakładu planowanej w czwartym kwartale 2023 r. poziom hałasu będzie zgodny z warunkami określonymi w prawomocnym pozwoleniu zintegrowanym – informuje Spółka.

Informacje o wszelkich niedogodnościach informuje na swojej stronie internetowej.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Grupa Azoty Polyolefins S.A.

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.