reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Chcesz rozpocząć własną działalność gospodarczą? Urząd Pracy ogłosił nabór wniosków na dofinansowanie

Powiatowy Urząd Pracy w Policach ogłosił nabór wniosków na dofinansowanie na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej dla osób do 29 roku życia.

Powiatowy Urząd Pracy w Policach

na zdjęciu: Powiatowy Urząd Pracy w Policach

Osoby, które zdecydują się złożyć wniosek, mogą otrzymać aż do 40 tysięcy złotych dotacji.

Termin składania wniosków upływa 7 lipca.

Dodatkowe informacje można uzyskać, dzwoniąc na numer: (91) 312 32 14 lub (91) 312 32 15 lub wysyłając zapytanie drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Osoby niespełniające kryterium wieku będą mogły skorzystać ze wsparcia w późniejszym terminie w ramach pozostałych naborów ogłaszanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Policach.

Powiatowy Urząd Pracy w Policach uzyskał dofinansowanie z Unii Europejskiej na projekt „Aktywizacja zawodowa osób pozostających bez pracy w powiecie polickim (I)”.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.