reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Kolejni przedsiębiorcy ze wsparciem Urzędu Pracy wkraczają na rynek pracy [zdjęcia]

Powiatowy Urząd Pracy w Policach przeznaczył ponad 1,4 miliona złotych na dofinansowanie do rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej w pierwszym tegorocznym naborze.

Wręczenie umów na dofinansowanie do rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej

na zdjęciu: wręczenie umów na dofinansowanie do rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej

Z pomocy Urzędu Pracy skorzystało 45 osób, które mogły liczyć na dotację w kwocie średnio nieco ponad 30 tysięcy złotych.

Jak podkreślił Paweł Wieczorkowski, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Policach podczas tegorocznego naboru zróżnicowanie branż, w jakich nowi przedsiębiorcy starali się o dofinansowanie, było duże.

Wśród profili działalności znalazły się między innymi: usługi kosmetyczne, usługi wykończenia wnętrz, naprawa i konserwacja aut, usługi reklamowe, tresura psów, fizjoterapia i usługi taksówkarskie.

We wtorek w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy odbyło się oficjalne przekazanie umów o udzielenie dofinansowania. Udział w nim wzięli m.in. przedstawiciele zarządu Powiatu w Policach – starosta Andrzej Bednarek, wicestarosta Joanna Napiwodzka, członek zarządu Beata Chmielewska oraz przewodniczący Rady Powiatu w Policach Cezary Arciszewski.Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.