reklama
reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

Chcesz rozpocząć działalność gospodarczą? Zgłoś się do Urzędu Pracy w Policach po dotację

Powiatowy Urząd Pracy w Policach rozpoczął przyjmowanie wniosków od osób bezrobotnych, ubiegających się o dofinansowanie na podjęcie działalności gospodarczej. Można je składać do 17 marca.

Powiatowy Urząd Pracy w Policach

na zdjęciu: Powiatowy Urząd Pracy w Policach

Maksymalna kwota dotacji, o którą może ubiegać się osoba bezrobotna — wynosi 35 tysięcy złotych.

Wnioski należy składać drogą elektroniczną poprzez platformę praca.gov.pl po opatrzeniu ich kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub profilem zaufanym, w formie papierowej za pośrednictwem poczty na adres Powiatowego Urzędu Pracy w Policach lub osobiście w urzędzie poprzez pozostawienie wniosku w kancelarii urzędu.

Wniosek o dofinansowanie na podjęcie działalności gospodarczej oraz niezbędne załączniki znajdują się na stronie internetowej Powiatowego Urzędu Pracy w Policach w dziale "Rynek Pracy", w zakładce "Dokumenty do pobrania" pod adresem: https://police.praca.gov.pl/dokumenty-dotyczace-dotacji.

Szczegółowe informacje dotyczące procedury składania wniosków na rozpoczęcie działalności gospodarczej można uzyskać, dzwoniąc na numer telefonu: (91) 312 32 lub (91) 312 32 15.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.