reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

Powiatowy Urząd Pracy w Policach ogłosił ostatni w tym roku nabór wniosków na rozpoczęcie działalności gospodarczej

Powiatowy Urząd Pracy w Policach ogłosił ostatni w tym roku nabór wniosków na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Wręczenie umów na rozpoczęcie działalności gospodarczej

na zdjęciu: dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Policach Paweł Wieczorkowski wręczający umowę na dotację do rozpoczęcia działalności gospodarczej

Osoba bezrobotna chcąca rozpocząć własną działalność gospodarczą może ubiegać się o bezzwrotną dotację z Urzędu Pracy w kwocie do 35 tysięcy złotych.

Wnioski można składać do 18 listopada. Szczegółowe informacje można uzyskać, dzwoniąc na numer telefonu (91) 312 32 11 lub (91) 312 32 15.

Informacje oraz formularze wniosków dostępne są na stronie internetowej Powiatowego Urzędu Pracy w Policach pod adresem police.praca.gov.pl.

W trakcie poprzedniego naboru, rozstrzygniętego w październiku br. dotacje otrzymały 34 osoby na łączną kwotę ponad 1,1 miliona złotych.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.