Menu

Drugi dzień XI Polickich Targów Gospodarczych już za nami [zdjęcia]

  • Gracjan Broda

Drugi dzień Polickich Targów, podobnie jak w dniu wczorajszym upłynął, na prezentacji ofert firm i instytucji, które zdecydowały się wystawić swoje stoiska.

- Już po raz piąty bierzemy udział w Polickich Targach Gospodarczych – mówią konsultantki z firmy AVON. - W trakcie targów staramy się nie tylko prezentować naszą ofertę, ale również i pozyskiwać nowych klientów i klientki – dodają.

Swoją ofertę prezentowały również Stowarzyszenia, w tym m.in. Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Amicus.

- Nasze Stowarzyszenie podejmuje działania na rzecz osób niepełnosprawnych z terenu całego Powiatu Polickiego – podkreśliła Ewelina Maciągowska. - Osoby niepełnosprawne mogą liczyć zarówno na pomoc materialną, rzeczową jak i prawną – dodaje.

Imprezie organizowanej przez Urząd Miejski w Policach towarzyszą występy na targowej scenie. W trakcie drugiego dnia publiczność mogła podziwiać występy m.in. tancerzy z Domu Kultury w Skolwinie, grup młodzieżowych Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach oraz goleniowskiej orkiestry Brass Band.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się konkursy, w których nagrody ufundowali wystawcy oraz sponsorzy imprezy.

Podobnie jak w latach ubiegłych organizatorzy wybrali najładniejsze stoiska. W tym roku bezkonkurencyjne okazało się Kwiaciarni Nicolet. Drugie miejsce zajął Folwark Podkowa, a trzecie Asia Dębek Fotografia.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda


Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł, podziel się nim z innymi!
ZOBACZ TAKŻE:

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Regionalny Portal Informacyjny

Adres redakcji: ul. Piaskowa 102/4, 72-010 Police

Nr rejestru: 909


tel. 796 142 364

kontakt z redakcją