Menu

Pierwszy dzień XI Polickich Targów Gospodarczych już za nami [zdjęcia]

  • Gracjan Broda

Za nami pierwszy dzień XI Polickich Targów Gospodarczych, które po czterech latach powróciły do hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Policach.

- Z ogromną przyjemnością zapraszam do zwiedzania ekspozycji XI Policki Targów Gospodarczych 2018 – zachęcał podczas otwarcia imprezy burmistrz Polic Władysław Diakun. - Staraliśmy się, aby każdy z Państwa znalazł coś dla siebie interesującego – dodał.

Podobnie jak to miało miejsce w latach ubiegłych, do Polic przyjechało wielu zaproszonych gości zarówno z Niemiec jak i Ukrainy.

- W tym roku udział w Polickich Targach Gospodarczych bierze 70 podmiotów z Polski i Niemiec – mówi Aleksandra Korotkiewicz z Urzędu Miejskiego w Policach.

Wśród wystawców znajdują się firmy zarówno z Polski jak i Niemiec, a także Stowarzyszenia działające na terenie Powiatu Polickiego. Na stoiskach można spróbować m.in. przysmaków kuchni gruzińskiej, oddać się w ręce makijażystek czy kompleksowo zaplanować imprezę okolicznościową.

Nie brakuje również wyrobów rękodzielniczych oraz manufaktury słodyczy, która szczególnych zainteresowaniem cieszy się wśród najmłodszych uczestników. Swoje stoisko ma również jeden z banków oraz biuro nieruchomości.

W targowej kuchni przygotowywane są rozmaite potrawy, które następnie można degustować. Na scenie podziwiać można z kolei występy zespołów Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach oraz uczniów polickich Przedszkoli.

Kolejny dzień XI Polickich Targów Gospodarczych już jutro. Serdecznie zapraszamy od godziny 10.00.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda


Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł, podziel się nim z innymi!
ZOBACZ TAKŻE:

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Regionalny Portal Informacyjny

Adres redakcji: ul. Piaskowa 102/4, 72-010 Police

Nr rejestru: 909


tel. 796 142 364

kontakt z redakcją