reklama
nekrolog
reklama
  1. Dziennik Policki:
  2. Strefa Biznesu
  3. Stanisław Kostrubiec nowym wiceprezesem Grupy Azoty Police

Stanisław Kostrubiec nowym wiceprezesem Grupy Azoty Police

Grupa Azoty Zakłady Chemiczne "Police" S.A. ma nowego wiceprezesa. Decyzją rady nadzorczej odwołanego 30 kwietnia Tomasza Panasa zastąpił Stanisław Kostrubiec.

Stanisław Kostrubiec w ubiegłym roku został prezesem spółki Izobud Rem, której wcześniej przez trzy lata był dyrektorem do spraw technicznych. Od drugiej połowy lat 90. był związany z polickimi zakładami chemicznymi, w których pracował jako ślusarz, specjalista do spraw technicznych, specjalista kierujący zespołem oraz jako kierownik działu logistyki. Następnie trafił do spółki remontowej Remech, która z czasem zmieniła nazwę na Grupa Azoty Police Serwis - pełnił tam wiele różnych funkcji. Był kierownikiem działu logistyki, kierownikiem wydziału serwisu zakładu gospodarki wodnej i zakładu kwasu siarkowego, kierownikiem wydziału remontu instalacji ciśnieniowych, członkiem rady nadzorczej, kierownikiem działu handlowego, dyrektorem inwestycji i remontów.

Do dziś Stanisław Kostrubiec pozostaje wiceprezesem Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Przemysłu Chemicznego Oddział Police.

Kostrubiec ukończył m.in. Zarządzanie finansami w podmiotach gospodarczych na Uniwersytecie Szczecińskim, Edukację techniczno informatyczną w Wyższej Szkole Techniczno-Ekonomicznej w Szczecinie, a także studia podyplomowe na Uniwersytecie Szczecińskim na kierunku Menedżer projektów.

Aktualnie w zarządzie Grupy Azoty Police są: prezes Mariusz Grab, wiceprezesi Michał Siewierski i Stanisław Kostrubiec oraz członek zarządu Anna Tarocińska.

Autor: Jakub Siusta, Foto: Gracjan Broda

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

  1. Komentujesz jako GOŚĆ, dlatego jesteś zobowiązany podać swoje imię lub nicka.
0 Znaki/ów
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

#zobacz także