Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Dachowanie między Trzebieżą a Brzózkami! Poszkodowany przetransportowany śmigłowcem do szpitala

Dziś w południe na drodze wojewódzkiej nr 114 doszło do dachowania samochodu osobowego, w wyniku którego kierujący z obrażeniami ciała został przetransportowany śmigłowcem do szpitala.

Do wypadku doszło na odcinku pomiędzy miejscowościami Trzebież oraz Brzózki.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Policach oraz ochotników z OSP Brzózki. Okoliczności w jakich doszło do zdarzenia bada policja.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Policach

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.