reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Od czwartku pływalnia Zespołu Szkół dostępna za darmo

Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach poinformował, że w dniach od 9 listopada do 31 grudnia br. można korzystać bezpłatnie z pływalni.

pływalnia Zespołu Szkół w Policach

na zdjęciu: pływalnia Zespołu Szkół w Policach

Bezpłatny wstęp na pływalnię Zespołu Szkół mają osoby indywidualne.

Przypomnijmy, że pływalnia Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 21:30, przy czym ostatnie wejście na pływalnię zaplanowano na godzinę 20:45.

W soboty i w niedziele pływalnia czynna jest z kolei w godzinach od 8:00 do 20:00, a ostatnie wejście o godzinie 19:15.

Podczas pływania obowiązkowo należy mieć nałożony czepek.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.