reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Wszystkich Świętych: Policzanie odwiedzali groby swoich bliskich

Mimo iż chłodna to słoneczna pogoda sprawiła, że policzanie tłumnie odwiedzali groby swoich bliskich. Chodź, jak przyznają przycmentarni sprzedawcy kwiatów i zniczy osób jest mniej niż przed rokiem.

cmentarz komunalny w Policach

na zdjęciu: cmentarz komunalny w Policach

Również mniej zniczy można zaobserwować pod krzyżem poświęconym wszystkim, którzy spoczywają na polickim cmentarzu, ale nie mają tu swojego grobu, nie mieli pogrzebu.

Część policzan postanowiła groby najbliższych odwiedzić już w miniony weekend.

Największy ruch samochody można było zaobserwować w okolicy cmentarza komunalnego przy ul. Tanowskiej w Policach. Był on jednak mniejszy niż chociażby przed rokiem. Również na wyznaczonych parkingach w okolicy cmentarza można było znaleźć wolne miejsce.

Galeria Zdjęć:

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.