reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Wystartował Budżet Obywatelski Gminy Dobra

Mieszkańcy Gminy Dobra mogą już składać projekty do kolejnej edycji Budżetu Obywatelskiego. Podobnie jak w latach ubiegłych mieszkańcy mają do dyspozycji kwotę miliona złotych.

łódź ratownicza SAR

na zdjęciu: teren rekreacyjno-sportowy w Bezrzeczu

Z kwoty Budżetu Obywatelskiego środki w wysokości 940 tysięcy złotych przeznaczone zostaną na realizację projektów o charakterze inwestycyjnym. Na realizację projektów o charakterze nieinwestycyjnym przeznaczono kwotę 60 tysięcy złotych.

Co istotne środki na projekty nieinwestycyjne zostają podzielone w równych częściach po 5 tysięcy złotych pomiędzy projekty realizowane na terenie poszczególnych sołectw Gminy Dobra.

Mieszkańcy na złożenie wniosków mają czas do 11 grudnia br., następnie w terminie do 12 stycznia 2024 roku nastąpi weryfikacja złożonych wniosków.

Do 28 stycznia ogłoszona zostanie lista wniosków, na które mieszkańcy będą mogli głosować. Sam proces głosowania zaplanowano w terminie od 29 stycznia do 12 lutego 2024 roku.

Oficjalnie ogłoszenie zwycięskich projektów nastąpi w terminie do 19 lutego.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.