reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Helikopter LPR blokuje drogę między Lubieszynem a Mierzynem

Na drodze krajowej nr 10 między Lubieszynem a Mierzynem, na wysokości ulicy Bławatkowej w Dołujach wylądował helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

helikopter LPR

na zdjęciu: helikopter LPR

Jak się okazało, lądowanie helikoptera związane było z podjęciem pacjenta, który miał zostać przetransportowany do szpitala w Szczecinie.

Po podjęciu pacjenta okazało się, że z powodów technicznych pilot nie był w stanie poderwać maszyny. Pacjent został przetransportowany do szpitala karetką pogotowia.

Na miejscu zdarzenia jest straż pożarna oraz patrol policji, który kieruje ruchem. Samochody osobowe kierowane są poboczem, natomiast samochody ciężarowe muszą korzystać z objazdów.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.