reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Ruszył Policki Budżet Obywatelski. Mieszkańcy Gminy Police mają do wydania 1,2 miliona złotych

Ruszyła kolejna edycja Polickiego Budżetu Obywatelskiego. Tym razem mieszkańcy Gminy Police mają do dyspozycji 1,2 miliona złotych, z czego 800 tysięcy złotych na projekty miejskie i 400 tysięcy złotych na projekty sołeckie.

Ruszył Policki Budżet Obywatelski

na zdjęciu: mieszkańcy do wydania mają 1,2 miliona złotych

Projekty można zgłaszać do 20 listopada br. Następnie do 15 grudnia trwać będzie weryfikacja złożonych projektów i ogłoszenie listy pozytywnie zweryfikowanych projektów.

Głosowanie na projekty rozpocznie się 8 stycznia 2024 roku i potrwa do 22 stycznia.

Ogłoszenie listy zadań rekomendowanych do realizacji nastąpi w terminie do 31 stycznia 2024 roku.

Co należy zrobić, aby zgłosić gotowy projekt? Wystarczy zarejestrować się na stronie https://police.budzet-obywatelski.org/ i złożyć wniosek.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.