reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

OSP Trzebież wygrywa w konkursie „Środowisko – dbam i ratuję”!

Ochotnicza Straż Pożarna w Trzebieży zwyciężyła w konkursie dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych „Środowisko – dbam i ratuję”, którego patronem był wojewoda zachodniopomorski Zbigniew Bogucki.

Środowisko – dbam i ratuję

na zdjęciu: stopklatka ze spotu OSP Trzebież

OSP Trzebież jako zwycięzca otrzymała tor do zawodów CTiF i 10 kompletów mundurów dla członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej.

Zadaniem uczestników konkursu było przygotowanie spotu przedstawiającego działania Ochotniczej Straży Pożarnej i Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej na rzecz ochrony środowiska i ochrony przeciwpożarowej.

Organizatorami konkursu byli Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Białym Borze.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.