reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Medal „Postawa godna naśladowania” trafił do rąk druhmy Mariki

Medal „Postawa godna naśladowania” wręczany przez starostę polickiego trafił do rąk druhny Mariki z Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzózkach. Wniosek o jego przyznanie do starosty polickiego złożył burmistrz Nowego Warpna Jarosław Burba w dowód uznania jej dotychczasowych zasług na rzecz lokalnej społeczności.

Ognisko ASF w Przęsocinie

na zdjęciu: druhna Marika odbiera medal z rąk starosty polickiego Andrzeja Bednarka

– „Szczęście człowieka na ziemi zaczyna się dlań wtedy, gdy zapominając o sobie zaczyna żyć dla innych” – zacytował Mikołaja Gogola tuż przed wręczeniem odznaczenia starosta policki Andrzej Bednarek.

Marika Majzel-Szwebel medal „Postawa godna naśladowania” otrzymała za bezinteresowną działalność na rzecz ratowania życia, zdrowia oraz dobytku działając w Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzózkach.

– Chciałbym podziękować za wszystkie te lata, w których pani służyła, znajdując w sobie pokład tej dobroci i empatii. Życzę wszelkiej pomyślności w tych trudnych czasach i tym jakże trudnym czasie dla pani – podkreślił starosta policki.

W uroczystości Marice towarzyszyła najbliższa rodzina, przyjaciele oraz strażacy.

LINK do zbiórki: https://pomagam.pl/thcddf

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.