Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Restauracja na Starych Policach świętowała 11-lecie istnienia

Restauracja na Starych Policach ma już 11 lat. Dzisiaj w lokalu przy ul. Grunwaldzkiej w Policach odbyła się impreza urodzinowa, którą poprowadził Dj Mario.

A skoro o urodzinach mowa to nie mogło zabraknąć urodzinowego tortu. Ponadto właściciele przygotowali mnóstwo atrakcji zarówno dla najmłodszych, jak i tych nieco starszych.

– Dla dzieci przygotowaliśmy konkursy, animacje oraz zabawę z klaunem – powiedział Krzysztof Rutkowski, właściciel Restauracji na Starych Policach.

Dorośli mogli natomiast skorzystać ze specjalnej oferty na wybrane pizze, które z okazji 11 urodzin były w cenie 11 zł.

– Frekwencja podczas tegorocznych urodzin w naszym lokalu, była jeszcze większa niż przed rokiem, kiedy wspólnie świętowaliśmy 10-lecie istnienia restauracji – podkreśla Rutkowski.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.