reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Ponad 28 tysięcy złotych zebrano podczas Kiermaszu Pyszności w Nowym Warpnie

Ponad 28 tysięcy zebrali organizatorzy kiermaszu pyszności, który odbył się w niedzielę w Nowym Warpnie na rzecz druhny Mariki z Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzózkach. Nowe Warpno po raz kolejny udowodniło, że jak trzeba pomóc to wszyscy angażują się bezgranicznie.

Kiermasz Pyszności dla druhny Mariki

na zdjęciu: plac przy Urzędzie Gminy w Nowym Warpnie już przed imprezą wypełnił się po brzegi

Na godzinę przed rozpoczęciem kiermaszu plac przy Urzędzie Gminy w Nowym Warpnie zapełnił się mieszkańcami oraz turystami, którzy tego dnia chcieli wspomóc zbiórkę.

Przygotowane specjalne na tę okazję specjały rozchodziły się w błyskawicznym tempie. Równie dużym zainteresowaniem cieszyły się licytacje prowadzone przez sołtysa Brzózek – Tomasza Andrzejewskiego.

Obecny na festynie burmistrz Nowego Warpna Jarosław Burba podziękował wszystkim uczestnikom za ogromne zaangażowanie. Wzruszenia nie kryła również druhna Marika, która również wzięła udział w kiermaszu.

W sumie na leczenie i rehabilitację druhny Mariki trafi 28 717,50 złotych.

W dlaszym ciągu można wpłacać pieniądze na konto zbiórki.

LINK do zbiórki: https://pomagam.pl/thcddf.

Galeria Zdjęć:

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.