reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Festyn Rodzinny – Dzień Starego Miasta „Bądźmy Razem” cieszył się dużym zainteresowaniem mieszkańców

Dziś na placu za Urzędem Miejskim w Policach odbył się Festyn Rodzinny – Dzień Starego Miasta „Bądźmy Razem” organizowany wspólnie przez Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Radę Osiedla nr 2 w Policach.

Festyn Rodzinny Dzień Starego Miasta

na zdjęciu: strażacy z Komendy Powiatowej Państowej Straży Pożarnej w Policach oddali hołd druhnie Karolinie i druhowi Łukaszowi z OSP Żukowo

Uroczystego otwarcia Festynu Rodzinnego dokonali wspólnie burmistrz Polic Władysław Diakun, dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej Marta Tokarski oraz przewodnicząca Rady Osiedla nr 2 Krystyna Seweryńczyk.

Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem mieszkańców, którzy chętnie odwiedzali stoiska, na których dominowały rozmaite potrawy oraz wypieki, a także stoiska tematyczne.

Organizatorzy przygotowali również część artystyczną.

Najmłodsi uczestnicy mogli liczyć na dmuchańce, popcorn, watę cukrową, malowanie twarzy oraz gry i zabawy.

Galeria Zdjęć:Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.