reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Strażacy oddali hołd tragicznie zmarłym strażakom z OSP Żukowo

Dziś punktualnie o godzinie 18.00 strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Policach oraz Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu polickiego oddali hołd zmarłym w województwie pomorskim strażakom-ochotnikom, którzy zginęli, jadąc do śmiertelnego wypadku.

strażacy z Komendy Powiatowej Państowej Straży Pożarnej w Policach oddali hołd druhnie Karolinie i druhowi Łukaszowi z OSP Żukowo

na zdjęciu: strażacy z Komendy Powiatowej Państowej Straży Pożarnej w Policach oddali hołd druhnie Karolinie i druhowi Łukaszowi z OSP Żukowo

Przed godziną 4.00 doszło do zderzenia wozu bojowego jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Żukowie z TIR-em, w wyniku którego zginęła 21-letnia druhna Karolina oraz 24-letni druh Łukasz. Trzech kolejnych strażaków poniosło obrażenia.

– W imieniu całej braci strażackiej składam najgłębsze wyrazy współczucia rodzinie i najbliższym zmarłych druhów oraz poszkodowanym druhom OSP Żukowo – złożył wyrazy współczucia gen. bryg. Andrzej Bartkowiak, Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej.

Strażacy jechali do śmiertelnego wypadku, do jakiego doszło w miejscowości Małkowo.

Dziś we wszystkich remizach na terenie powiatu polickiego, ale również w całej Polsce uruchomione zostały sygnały świetlno-dźwiękowe.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.