reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Zakaz wstępu do lasu na terenie powiatu polickiego

Decyzją wojewody zachodniopomorskiego lasy na terenie powiatu polickiego zostały zamknięte.

zakaz wstępu do lasu obowiązuje do odwołania

na zdjęciu: zakaz wstępu do lasu obowiązuje do odwołania

– W związku z rozprzestrzenianiem się wirusa Afrykańskiego Pomoru Świń (ASF) u dzików w obrębie Nadleśnictwa Trzebież oraz sąsiednich nadleśnictwach wprowadzony został zakaz wstępu do Lasów Państwowych na terenie powiatu polickiego – informuje Nadleśnictwo Trzebież.

Zakazem wstępu do lasu objęty jest cały obszar Nadleśnictwa Trzebież.

Aktualny zasięg obszaru objętego zakazem widoczny jest na mapie Głównego Inspektoratu Weterynarii. Zakaz obowiązuje do dnia zmiany zarządzenia lub jego odwołania.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.