reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Ponad 350 uczestników wzięło udział w 8. Rodzinnym Rajdzie Rowerowym „Do Rezerwatu Świdwie z Gryfusem

Ponad 350 cyklistów wzięło udział w 8. Rodzinnym Rajdzie Rowerowym „Do Rezerwatu Świdwie z Gryfusem”.

ponad 350 uczestników wzięło udział w 8. Rodzinnym Rajdzie Rowerowym „Do Rezerwatu Świdwie z Gryfusem”

na zdjęciu: ponad 350 uczestników wzięło udział w 8. Rodzinnym Rajdzie Rowerowym „Do Rezerwatu Świdwie z Gryfusem

– W towarzystwie rodzin i przyjaciół, rowerzyści podziwiali piękno Puszczy Wkrzańskiej podczas 34-kilometrowej trasy – podkreśla Paweł Malinowski, prezes Fundacji Szczeciński Klub Rowerowy „Gryfus”.

Na starcie rajdu do Rezerwatu Świdwie organizatorzy rozdali uczestnikom wydarzenia numery startowe oraz rowerowe kamizelki odblaskowe ufundowane przez sponsorów wydarzenia. Na drogach publicznych uczestników rajdu zabezpieczali policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie oraz policjanci z Polic i Mierzyna.

Na polanie przy wieży widokowej wolontariusze Fundacji Szczeciński Klub Rowerowy „Gryfus” oraz Wspólnoty Samorządowej Gminy Dobra przeprowadzili konkursy dla dzieci i dorosłych.

– Zachęcam do udziału w kolejnych edycjach rajdu oraz do śledzenia działań Fundacji Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus, która już dzisiaj zaprasza na kolejne rajdy i nieustannie pracuje na rzecz promocji kultury rowerowej w naszym regionie – zachęca Malinowski.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.