reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Marika z OSP Brzózki potrzebuje naszej pomocy! Zmaga się glejakiem

Druhna Marika z Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzózkach pilnie potrzebuje pomocy.

Marika potrzebuje naszej pomocy

na zdjęciu: Marika potrzebuje naszej pomocy

– Marika i Łukasz to kochająca się rodzina, której pół roku temu urodziła się wspaniała córeczka Oliwia. Niestety tuż po porodzie u Mariki wykryto guza mózgu tzw. glejaka – czytamy na stronie zbiórki dla Mariki.

Druhna z Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzózkach wyczerpała już wszystkie możliwości refundowanego leczenia i rehabilitacji. Obecnie kobieta potrzebuje rehabilitacji szpitalnej na oddziale neurologicznym. Niestety koszta takiej rehabilitacji przekraczają możliwości finansowe rodziny.

Koszt miesięcznej rehabilitacji to około 22 tysiące złotych miesięcznie.

Dzięki zaangażowaniu kolegów strażaków, przyjaciół oraz rodziny udało się uzbierać ponad 40 tysięcy złotych. To niestety wciąż za mało, aby pomóc Marice.

– Marika to człowiek o wielkim sercu, gotowa stawić się na każde wezwanie, by pomagać innym. Łukasz jest zawodowym strażakiem, na co dzień pomaga potrzebującym. Dzisiaj to oni potrzebują naszej pomocy. Nad tą historią nie można przejść obojętnie. Pomóżmy razem Marice – apeluje Tomasz Andrzejewski, sołtys Brzózek i jednocześnie organizator zbiórki.

LINK do zbiórki: https://pomagam.pl/thcddf

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.