reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Samorządy z terenu powiatu polickiego otrzymały dofinansowanie

Samorządy z terenu powiatu polickiego otrzymają wsparcie z Pomorza Zachodniego.

środki finansowe dla samorządów

na zdjęciu: (od lewej) sołtys Tanowa Zygmunt Kołacki, marszałek województwa zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz, burmistrz Polic Władysław Diakun

Gmina Dobra otrzyma unijne środki z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 w wysokości 4 milionów 200 tysięcy złotych na budowę ulicy Morenowej w Mierzynie wraz z przebudową skrzyżowań z ulicą Łukasińskiego.

Sołectwo Bezrzecze otrzyma grant sołecki w kwocie 15 tysięcy złotych, który przeznaczony zostanie na realizację inwestycji na terenie boiska w Bezrzeczu. Przeprowadzona zostanie również modernizacja oświetlenia na terenie boiska przy ul. Sportowej w Dobrej. Gmina Dobra na ten cel otrzyma 30 tysięcy złotych dofinansowania z programu małej infrastruktury sportowej Jednostek Samorządu Terytorialnego.

Na środki mogą liczyć również sołectwa Pilchowo oraz Tanowo z Gminy Police, które otrzymają po 15 tysięcy złotych w ramach grantów sołeckich.

Powiat Policki otrzyma dotację w wysokości 30 tysięcy złotych na budowę lekkoatletycznej bieżni jednotorowej o długości 80 metrów oraz skoczni do skoku w dal. Inwestycja ta będzie realizowana w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym Nr 1 dla Dzieci Niepełnosprawnych Ruchowo im. Marii Grzegorzewskiej w Policach.

Galeria Zdjęć:



















Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.