reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Najbardziej kolorowy Dzień Dziecka w Policach. Wakacje czas zacząć [zdjęcia]

W sobotę na polanie za Szkołą Podstawową nr 8 w Policach odbyła się najbardziej kolorowa impreza z okazji Dnia Dziecka w Policach zorganizowana przez burmistrza Polic Władysława Diakuna, który specjalnie na tę okazję przygotował niespodzianki dla najmłodszych mieszkańców gminy Police.

najbardziej kolorowy Dzień Dziecka w Policach

na zdjęciu: uczestnicy najbardziej kolorowego Dnia Dziecka w Policach

Organizatorzy przygotowali m.in.: Festiwal Słupskich Baniek Mydlanych, Splash of Colors – Festiwal Kolorów oraz dmuchańce. Dzieci mogło również skorzystać z przejażdżek motocyklami ze Stowarzyszenia „Sokół”, przejażdżek kucykiem, a także gier i zabaw przygotowanych przez Klub Sportowy Police.

Tradycyjnie nie mogło zabraknąć malowania twarzy, baloników, tatuaży, plecenie warkoczyków oraz przekąsek w postaci zakręconego ziemniaka czy waty cukrowej.

Burmistrz Polic Władysław Diakun przygotował dla uczestników żółte i zielone okulary przeciwsłoneczne, piłki plażowe oraz wiatraczki.

Splash of Colors – Festiwal Kolorów sprawił, że to był niewątpliwie najbardziej kolorowy Dzień Dziecka w gminie Police.Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.