reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Okrągły jubileusz Polskiego Stowarzyszenie Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Policach

Polskie Stowarzyszenie Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Policach w ubiegłym tygodniu obchodziło 60. jubileusz działalności ogólnopolskiego Stowarzyszenia oraz 20-lecie działalności Środowiskowego Domu Samopomocy w Policach.

60-lecie działalności Polskiego Stowarzyszenie Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Policach

na zdjęciu: 60-lecie działalności Polskiego Stowarzyszenie Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Policach

Uroczystość odbyła się w ramach Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.

W siedzibie Stowarzyszenia mieszczącego się przy ul. Korczaka w Policach przybyłych gości powitał Zdzisław Gorący. Na zaproszonych gości czekał poczęstunek, a także występy artystyczne uświetniające okrągły jubileusz.

Przedstawiciele samorządów powiatowego oraz gmin Powiatu Polickiego złożyli podziękowania za dotychczasową działalność, życząc jednocześnie wytrwałości w kolejnych latach i dalszych sukcesów w pracy z osobami niepełnosprawnymi.

Na terenie Stowarzyszenia w najbliższym czasie wybudowanych zostanie kolejnych 9 mieszkań chronionych, w których będą mogły zamieszkać osoby dorosłe z niepełnosprawnością intelektualną.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Karolina Krzemińska

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.