reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

Drogowcy kładą warstwę ścieralną na ulicach Modrej i Koralowej w Bezrzeczu

Drogowcy rozpoczęli układanie warstwy ścieralnej nawierzchni jezdni na modernizowanych ulicach Modrej i Koralowej w Bezrzeczu.

Trwa układanie warstwy ścieralnej na ulicach Modrej i Koralowej w Bezrzeczu

na zdjęciu: trwa układanie warstwy ścieralnej

Prace prowadzone będą minimum przez najbliższe dwa dni.

Układanie warstwy ścieralnej prowadzone jest prawie na całym odcinku modernizowanych ulic Modrej i Koralowej. Z tych robót wyłączony został jedynie fragment na wysokości przepustu na rzece Bukowa, do czasu zrealizowania jego przebudowy.

– Po wielomiesięcznych uzgodnieniach, wykonawca oczekuje już na zamówione materiały budowlane, które są niezbędne do przebudowy przepustu. Jego przebudowa powinna się rozpocząć za kilka tygodni. – informuje Spółka Szczecińskie Inwestycje Miejskie.

Z uwagi na toczące się prace, ruch na wybranych fragmentach ulic Modrej i Koralowej odbywa się wahadłowo. Drogowcy apelują do kierowców o zachowanie szczególnej uwagi.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Szczecińskie Inwestycje Miejskie

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.