reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

Powiat Policki wyłonił wykonawcę remontów cząstkowych dróg powiatowych

600 tysięcy złotych Powiat Policki zamierza przeznaczyć na cząstkowe remont dróg powiatowych. Wiadomo już, że za remonty odpowiadać będzie firma Strabag, która jako jedyna złożyła ofertę.

Powiat Policki wyłonił wykonawcę remontów cząstkowych dróg powiatowych

na zdjęciu: dziura w drodze powiatowej

Ubytki w drodze – drogowcy będą uzupełniać masą mineralno-bitumiczną.

Powiat Policki stara się sukcesywnie remontować drogi powiatowe. W jego zarządzaniu jest 35 dróg o łącznej długości około 155 kilometrów. W dalszym ciągu wiele dróg przypomina swoisty tor przeszkód. Wśród nich m.in. droga powiatowa wzdłuż ulicy Nadbrzeżnej w Policach, czy droga powiatowa łącząca miejscowości Buk i Stolec w gminie Dobra. Te drogi wymagają jednak gruntownej, kosztownej przebudowy.

Remonty cząstkowe prowadzone będą do końca bieżącego roku.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.