Będą strzyc przez 72 godziny! Chcą pobić rekord Polski i zebrać pieniądze na leczenie Krzysztofa!

W piątek, 16 sierpnia o godzinie 10.00 rozpocznie się bicie rekordu Polski w strzyżeniu. Dwóch fryzjerów: Daniel Traut i Josef Muhammed Yusuf będą próbowali strzyc nieprzerwanie klientów przez 72 godziny.

Pomagać im będą fryzjerzy z Academy of Art and Knowledge.

– Wspieraliśmy mnie wielokrotnie w różnego rodzaju akcjach charytatywnych, dlatego też liczę, że i tym razem będziecie razem ze mną – zachęca Daniel Traut. – 72 godziny strzyżenia to nie tylko próba ustanowienia rekordu Polski, ale także ważny cel, jakim jest zbiórka pieniędzy na leczenie Krzysztofa Kwiatkowskiego – dodaje.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie cel charytatywny. Podczas bicia rekordu zbierane będą środki na leczenie 19-letniego Krzysztofa Kwiatkowskiego, który urodził się z zespołem wad wrodzonych.

U Krzysztofa rozpoznano głęboki niedosłuch i przeprowadzono wszczep ślimakowy umożliwiający rozwój mowy i słuchu.

Dla mieszkańców Polic chcących wziąć udział w akcji podstawiony zostanie przez Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne specjalny autobus „Bicie Rekordu Polski 72h”, który punktualnie o godzinie 10.00 wyruszy z przystanku Police Polana. Autobus zatrzyma się na przystankach: Osiedle Chemik, Piłsudskiego Rondo, Przybora oraz w Szczecinie na przystanku Więckowskiego.

Rekord Polski będzie ustanawiany w salonie fryzjerskim Academy of Art and Knowledge mieszczącym się przy ul. Więckowskiego 2/4 w Szczecinie.

Partnerem wydarzenia jest m.in. Dziennik Policki.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda