reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

Ponad 70 tysięcy złotych zebrano dla Julki Kartanowicz i Bartka Chmielewskiego

Koncerty Charytatywne podsumowały „Największą Imprezę Urodzinową w Policach”, podczas której zbierano środki na leczenie i rehabilitację Julii Kartanowicz oraz Bartka Chmielewskiego.

Bartek Chmielewski, Julka Kartanowicz

na zdjęciu: Bartek Chmielewski, Julka Kartanowicz

Charytatywny Festyn Rodzinny połączony został z XX Polickim Pucharem Europy. Swoje licytacje prowadziła również „Kokardeczka”, która uzbierała ponad 35 tysięcy złotych.

– Bardzo dziękujemy osobom, które przyczyniły się do wsparcia tak szczytnej inicjatywy. – podkreślają zgodnie organizatorzy wydarzenia.

Jak poinformowały „Koncerty Charytatywne w Policach”, udało się zebrać w sumie 71 912,39 złotych.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.