reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Już dziś odbędzie się kiermasz charytatywny na rzecz Bartusia Chmielewskiego

Dziś od godziny 15.00 na deptaku przy ul. Zamenhofa za Galerią Hosso będzie można zakupić ciasta, kiełbasy, smalec oraz pierogi, a wszystko to aby wesprzeć zbiórkę na leczenie Bartusia Chmielewskiego.

dziki w Pilchowie

na zdjęciu: do nabycia będą rozmaite ciasta, kiełbasy, smalec oraz pierogi

Bartuś Chmielewski na kontynuowanie leczenie potrzebuje zebrać 150 tysięcy złotych. Na koncie jego zbiórki zgromadzono dotychczas nieco ponad 30 tysięcy złotych.

Dziś w Mierzynie odbył się Wielkanocny Kiermasz Charytatywny, podczas którego również zbierano środki na leczenie chłopca.

Przypomnijmy, że celem zbiórki jest zebranie tzw. kosztów okołomedycznych, które rodzice muszą zgromadzić m.in. na podróż do Essen, około 2-miesięczny pobyt, opłaty pozamedyczne, lekarstwa, intensywna rehabilitacja oraz koszty dodatkowe, które mogą wyniknąć w trakcie procesu leczenia.

Do zbiórki nie zostały doliczone koszty samej protonoterapii, ponieważ o jej refundację z Narodowego Funduszu Zdrowia starają się rodzice.

Artykuły Pozwiązane:

Bartuś Chmielewski po raz kolejny potrzebuje naszej pomocy

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.