Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Zapraszamy na spotkanie dotyczące pozyskiwania środków z Funduszy Europejskich

Główny Punkt Informacyjny w Szczecinie zaprasza na indywidualne konsultacje w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych.

Urząd Gminy Dobra

na zdjęciu: Urząd Gminy Dobra

Podczas spotkania w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych będzie można otrzymać informację m.in. o: środkach na otwarcie działalności gospodarczej, dotacjach i pożyczkach na rozwój prowadzonej działalności gospodarczej, finansowaniu kursów i szkoleń zmierzających do podniesienia kwalifikacji zawodowych, zasadach pozyskania dofinansowania oraz aktualnych i przyszłych ogłoszeniach o naborach wniosków.

Spotkanie skierowane jest do wszystkich osób zainteresowanych pozyskaniem informacji nt. dotacji z Funduszy Europejskich.

Organizatorem spotkania jest Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinie przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego.

Gdzie: Urząd Gminy Dobra, ul. Szczecińska 16A, 72-003 Dobra.
Kiedy: 4 kwietnia, w godzinach od 12.00 do 14.30.
Infolinia: 800 34 55 34 lub (91) 452 89 06, (91) 452 89 00, (91) 452 89 11.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.