reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

Charytatywny Festyn Rodzinny dla Julki i Bartusia [zapowiedź]

Koncerty Charytatywne w Policach organizują kolejne wydarzenie, podczas którego wspierać będą Julkę Kartanowicz oraz Bartusia Chmielewskiego.

stadion Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Piaskowej 97 w Policach

na zdjęciu: stadion Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Piaskowej 97 w Policach

– Zapraszamy na stadion Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Piaskowej 97 w Policach na Charytatywny Festyn Rodzinny, w którego trakcie odbędzie się Jubileuszowy XX Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Oldbojów. – mówią organizatorzy Andrzej Rogowski, Piotr Kołacki i Tomasz Kartanowicz.

W związku z trwającą przebudową Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach, organizatorzy koncertów charytatywnych zmuszeni byli zmienić formułę wydarzenia.

W związku z tym postanowili zorganizować Charytatywny Festyn Rodzinny na terenie kompleksu sportowo-rekreacyjnego przy ul. Piaskowej 97 w Policach. Towarzyszyć mu będzie coroczny Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Oldbojów.

Organizatorzy zapowiadają liczne występy artystyczne oraz licytacje.

– W ciągu najbliższych tygodni poinformuje o szczegółach wydarzenia. – tłumaczy Andrzej Rogowski.

Wydarzenie zaplanowano na sobotę, 22 kwietnia.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.