Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Urząd Miejski w Policach zaprasza na pierwsze spotkanie z mieszkańcami w sprawie obwodnicy Polic

Już jutro, w sobotę 4 lutego o godzinie 10.00 w Szkole Podstawowej nr 5 mieszczącej się przy ul. Wojska Polskiego odbędzie się pierwsze z zaplanowanych spotkań przedstawicieli gminy Police z mieszkańcami w sprawie planowanej budowy obwodnicy Polic.

Urząd Miejski w Policach

na zdjęciu: Urząd Miejski w Policach

W trakcie spotkania zaprezentowane zostaną koncepcje przebiegów obwodnicy Polic. Mieszkańcy będą mogli nie tylko zadawać pytania, ale również wyrażać swoje sugestie oraz uwagi.

W dalszym ciągu można wysyłać swoje uwagi drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Kolejne spotkanie z mieszkańcami zaplanowane zostało na 11 lutego na godzinę 10.00 i odbędzie się w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 8 przy ul. Piaskowej w Policach.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.