reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Burmistrz Polic ogłosił terminy spotkań z mieszkańcami w sprawie obwodnicy Polic

Dziś w Urzędzie Miejskim w Policach odbyła się konferencja prasowa w sprawie ogłoszenia terminów spotkań z mieszkańcami w sprawie budowy obwodnicy Polic.

Aneta Soprych-Kuśnierz, Władysław Diakun

na zdjęciu: (od lewej) Aneta Soprych-Kuśnierz, Władysław Diakun

Pierwsze spotkanie zaplanowane zostało na 4 lutego na godzinę 10.00. Odbędzie się ono w Szkole Podstawowej nr 5 przy ul. Wojska Polskiego w Policach. Kolejne zaplanowano tydzień później, czyli 11 lutego również o godzinie 10.00 w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 8 w Policach.

– Konsultacje społeczne zostały tak skonstruowany, abyśmy mogli się wsłuchać w głos mieszkańców – powiedziała Aneta Soprych-Kuśnierz, naczelnik Wydziału Rozwoju i Funduszy Pomocowych Urzędu Miejskiego w Policach.

Na dziś do Urzędu Miejskiego w Policach wpłynęło już 70 opinii.

– Opinie są bardzo różne. Od takich „Nie dla etapu żółtego” po naprawdę fachowe opinie na kilkanaście stron – podkreśliła Soprych-Kuśnierz.

Naczelnik Wydziału Rozwoju i Funduszy Pomocowych Urzędu Miejskiego w Policach podkreśliła, że żaden przebieg nie został ostatecznie przesądzony. Do 10 marca ma powstać specjalny raport.

– Na spotkaniach z mieszkańcami będziemy się wsłuchiwali w opinie mieszkańców – zaznaczyła Aneta Soprych-Kuśnierz. – Wsłuchujemy się w głos mieszkańców i analizuje argumenty mieszkańców – dodał Jakub Pisański, zastępca burmistrza Polic.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.