Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama

Impreza Mikołajkowa w Tanowie. Ponad 200 dzieci otrzymało paczki od Świętego Mikołaja

W sobotnie popołudnie w świetlicy Strażacko-Wiejskiej w Tanowie odbyła się zabawa mikołajkowa dla dzieci z sołectwa Tanowo zorganizowana przez Radę Sołecką.

Impreza Mikołajkowa w Tanowie

na zdjęciu: Każde dziecko miało okazję zrobić sobie zdjęcie ze Świętym Mikołajem

Ponad 200 dzieci otrzymało paczki od Świętego Mikołaja, który specjalnie z tej okazji zawitał do świetlicy w Tanowie. Każde z nich mogło zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Ponadto w trakcie wydarzenia harcerze z Tanowa przygotowali liczne gry i zabawy dla najmłodszych.Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

  1. Komentujesz jako GOŚĆ, dlatego jesteś zobowiązany podać swoje imię lub nicka.
0 Znaki/ów
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację
Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.