Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama

Radni jednogłośnie znieśli opłaty od posiadania psów w gminie Police

Na wtorkowej sesji Rady Miejskiej w Policach radni procedowali projekt uchwały w sprawie uchylenia opłaty od posiadania psów.

pies rasy Cavalier King Charles Spaniel

na zdjęciu: pies rasy Cavalier King Charles Spaniel

Wnioskodawcami projektu uchwały byli radni: Grzegorz Ufniarz, Artur Echaust, Sławomir Kajkowski, Krystian Kowalewski i Kamil Olszewski.

– Z każdym kolejnym rokiem opłaty z tego tytułu maleją, natomiast liczba psów na terenie naszej gminy jest zdecydowanie wyższą. Wnosimy, aby opłata od posiadania psów została zniesiona – argumentował radny Grzegorz Ufniarz.

Za podjęciem uchwały i tym samym uchyleniem opłaty od posiadania psów radni zagłosowali jednomyślnie.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Komentarze (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

No w końcu... Bo do tej pory gmina była nieprzyjazna pieskom, zwłaszcza tym z adopcji. Bo zaczipowane w schronisku automatycznie były przypisane właścicielowi, natomiast rasowe często kupione za jakieś pieniądze chodziły po gminie bez opłat. Taka sprawiedliwość.

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

  1. Komentujesz jako GOŚĆ, dlatego jesteś zobowiązany podać swoje imię lub nicka.
0 Znaki/ów
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację
Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.