Menu

Liderzy polickich komitetów komentują oczekiwanie na wyniki wyborów

  • Gracjan Broda

Trwa oczekiwanie na wyniki w sztabach wyborczych w Policach. Na razie nie wiadomo kto będzie pełnił funkcję burmistrza Polic w kolejnej, 5-letniej kadencji.

– Dziękujemy wszystkim za wsparcie. Podczas kampanii spotkaliśmy wielu wspaniałych ludzi – podkreślił Krystian Kowalewski, kandydat Projektu Police na burmistrza Polic. – Teraz czekamy na wyniki wyborcze pełni wiary, że są one dobre dla nas i wszystkich Policzan – podsumował Kowalewski.

Na wyniki oczekuje również burmistrz Polic Władysław Diakun, który w tegorocznych wyborach ubiega się o swoją szóstą kadencję.

– Spokojnie wyczekujemy na wyniki wyborów – powiedział Władysław Diakun. – Korzystając z okazji, dziękuję wszystkim mieszkańcom gminy Police za udział w wyborach samorządowych – podziękował Diakun.

Spokojna atmosfera panuje w sztabie wyborczym Koalicji Obywatelskiej, która w Policach do wyścigu o fotel burmistrza Polic wystawiła dr Ewę Ignaczak.

– Właśnie staram się zdystansować. Wiem jedno, bez względu na wyniki mam pomysły na działanie i wiem, jak chcę to robić – powiedziała Ewa Ignaczak. – W czasie kampanii poznałam różnych ciekawych ludzi, którzy chcą się przyłączyć. Wierzę, że damy radę zrobić coś dobrego dla nas wszystkich – podkreśliła Ignaczak.

Nie udało nam się skontaktować z kandydatem Prawa i Sprawiedliwości Sławomirem Dmochowskim.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda


Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł, podziel się nim z innymi!
ZOBACZ TAKŻE:

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Regionalny Portal Informacyjny

Adres redakcji: ul. Piaskowa 102/4, 72-010 Police

Nr rejestru: 909


tel. 796 142 364

kontakt z redakcją