Menu

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który onanizował się na terenie szkoły

  • Gracjan Broda

Zatrzymano mężczyznę, który onanizował się na terenie Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach.

– Mężczyzna po zatrzymaniu przez policjantów przebywa obecnie na terenie Komendy Powiatowej Policji w Policach – mówi Katarzyna Leśnicka, rzecznik prasowy.

O zdarzeniu policję poinformowali nauczyciele placówki, po tym, jak zgłosiły się do nich uczennice szkoły średniej, której były świadkami zdarzenia.

Mężczyzna zdołał zbiec z miejsca przed przyjazdem funkcjonariuszy. Został jednak dobrze przez nich wytypowany i następnie zatrzymany.

Jak udało nam się dowiedzieć, mężczyzna odpowie również za kradzież, jakiej miał się dopuścić na terenie przyszkolnego internatu.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda


Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł, podziel się nim z innymi!
ZOBACZ TAKŻE:

Komentarze  

 
#1 No bez jaj 2018-10-18 10:48
Poważnie policja wytypowała ?. Gdyby nie Dyrekcja szkoły, pracownicy, i ochrona, to pewnie by go dalej szukali ! Tylko dzięki temu policja go wczoraj zatrzymała.
Cytować
 
 
#2 Janusz 2018-10-21 10:54
Ochrona? Personel? Jak mogli wogóle dopuścić do narażenia naszych dzieci na kontakt ze zboczeńcem na terenie szkoły !!!!?
Cytować
 
 
#3 pablo 2018-10-22 15:23
Jak to jak mogli dopuścić? Teren szkoły nie jest ogrodzony murem i każdy może tam wejść, nie rozumiem tych pretensji. Poza tym po czym ochroniarz ma rozpoznać dewianta jeżeli ten swoje czyny rozpoczyna po wejściu a nie przed ani w trakcie?
Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Regionalny Portal Informacyjny

Adres redakcji: ul. Piaskowa 102/4, 72-010 Police

Nr rejestru: 909


tel. 796 142 364

kontakt z redakcją