reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Strażacy z Trzebieży zapraszają na szczepienia przeciwko COVID-19

Ochotnicza Straż Pożarna w Trzebieży informuje, że w każdy wtorek w godzinach od 17.00 do 20.00 istnieje możliwość zaszczepienia się przeciwko COVID-19 w świetlicy strażackiej, mieszczącej się przy ul. Kopernika 11 w Trzebieży.

Remiza OSP w Trzebieży

na zdjęciu: Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Trzebieży

– Szczepienia w siedzibie OSP wykonywane są preparatami firmy Pfizer oraz Johnson & Johnson – mówi Grzegorz Miśkiw, prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Trzebieży.

Osoby powyżej 60 roku życia mają możliwość zaszczepienia się drugą dawką przypominającą.

Szczepienia odbywają się bez konieczności rejestracji. Wystarczy przyjść w godzinach od 17.00 do 20.00 do trzebieskiej remizy.

W razie pytań można kontaktować się pod numerem telefonu 792 798 998.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.